Corporate Social Responsibility (CSR)

Już od wielu lat budujemy odpowiedzialny biznes.

Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza inwestowanie w zasoby ludzkie oraz w poprawę relacji z otoczeniem firmy. Mamy świadomość tego, że nasze działania wpływają na konkurencyjności naszej firmy, w której poza codzienną pracą jest jeszcze miejsce na wspólne inicjatywy o charakterze charytatywnym i proekologicznym.

Społeczna odpowiedzialność biznesu kształtuje się w naszej firmie wokół 2 obszarów wsparcia: PEOPLE i PLANET.

People

Dzięki naszym inicjatywom budujemy lepszy świat dla dzieci

Nie jedna osoba, ale wspólnie My wszyscy włączamy się w działania charytatywne na rzecz lokalnych organizacji i fundacji społecznych. W okresie świątecznym w centrum naszej uwagi są szczególnie dzieci, dotknięte chorobami, trudnościami losu i rozwoju osobistego w spełnianiu własnych marzeń.

W ostatnich latach wsparliśmy zarówno domy dziecka, jak i Fundację HEROSI, która przez cały rok opiekuje się podopiecznymi z Oddziałów Onkologicznych Instytutu Matki Polki w Warszawie.

Wspierają nas:

Planet

Nasze codzienne działania sprzyjają ochronie środowiska naturalnego
EKO BIURO, GeneralProperty

Zrównoważony rozwój na co dzień

W General Property wierzymy w filozofię LESS WASTE. W działaniach firmy koncentrujemy się na edukacji i podnoszeniu świadomości naszych pracowników w kwestii postawy proekologicznej, zapobiegania generowania odpadów i właściwej ich segregacji do osobnych pojemników na papier, szkło, plastik, odpady biodegradowalne.

Techniczne zarządzanie nieruchomością

Wsparcie dla postawy pro-ekologicznej w zarządzanych nieruchomościach

W General Property stawiamy na optymalne rozwiązania, które pomagają zwiększyć wydajność energetyczną budynku, a także efektywniej nim zarządzać.
Skupiamy się m.in na:

- Wdrażaniu rozwiązań optymalizujących zarządzanie nieruchomością poprzez elektroniczny obieg dokumentów i e-zarządzanie techniczne obiektem.)

- Promocji autorskich narzędzi IT w codziennym zarządzaniu budynkiem. To m.in. system CAFM w oparciu o który zespół FM może wykonywać swoje bieżące obowiązki, bez generowania olbrzymich nakładów papieru

- Optymalizacji czasu pracy oświetlenia wewnętrznego

i zewnętrznego

- Projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych

- Wprowadzaniu ekotechnologii (nowych proekologicznych rozwiązań i produktów)

- Wymiany oświetlenia na LED

- Montażu czujek ruchu

- Montażu baterii umywalkowych z czasowym przepływem wody

- Kontroli i korekty temperatury wewnątrz obiektu

Energochłonne budynki.
Jakie rozwiązania zastosować?

- obsługa techniczna nieruchomości

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.