Corporate Social Responsibility (CSR)

Już od wielu lat budujemy odpowiedzialny biznes.

Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza inwestowanie w zasoby ludzkie oraz w poprawę relacji z otoczeniem firmy. Mamy świadomość tego, że nasze działania wpływają na konkurencyjności naszej firmy, w której poza codzienną pracą jest jeszcze miejsce na wspólne inicjatywy o charakterze charytatywnym i proekologicznym.

Społeczna odpowiedzialność biznesu kształtuje się w naszej firmie wokół 2 obszarów wsparcia: PEOPLE i PLANET.

People

Dzięki naszym inicjatywom budujemy lepszy świat dla dzieci

Nie jedna osoba, ale wspólnie My wszyscy włączamy się w działania charytatywne na rzecz lokalnych organizacji i fundacji społecznych. W okresie świątecznym w centrum naszej uwagi są szczególnie dzieci, dotknięte chorobami, trudnościami losu i rozwoju osobistego w spełnianiu własnych marzeń.

W ostatnich latach wsparliśmy zarówno domy dziecka, jak i Fundację HEROSI, która przez cały rok opiekuje się podopiecznymi z Oddziałów Onkologicznych Instytutu Matki Polki w Warszawie.

Planet

Nasze codzienne działania sprzyjają ochronie środowiska naturalnego

W General Property wierzymy w filozofię LESS WASTE. W działaniach firmy koncentrujemy się m.in. na redukcji papieru poprzez elektroniczny obieg dokumentów i e-zarządzanie techniczne obiektem. Pracując na autorskich narzędziach informatycznych, w tym m.in. na systemie CAFM możemy wykonywać swoje bieżące obowiązki, bez generowania olbrzymich nakładów papieru.

Dodatkowo popularyzacja działań pro-środowiskowych odbywa się na co dzień w naszym biurze. To tu nasi pracownicy mogą segregować odpady do pojemników różnych frakcji – papier, szkło, plastik, odpady biodegradowalne.

Wspierają nas:

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.