Energooszczędność budynku- jakie rozwiązania zastosować?

Ostatni rok przyniósł diametralne zmiany w funkcjonowaniu obiektów komercyjnych,  w szczególności biurowych i handlowych. Obostrzenia pandemiczne mocno zweryfikowały popyt na rynku nieruchomości komercyjnych –   mniejszą  podaż w najmie powierzchni biurowej z uwagi na przejście pracowników w tryb home office oraz ograniczoną dostępnością handlu stacjonarnego. Czy w takiej sytuacji budynek można wyłączyć z dnia na dzień?

Energooszczędność budynków – jak zachować pełną funkcjonalność biura bez pomniejszenia komfortu użytkowania?

W nowoczesnym budynku nie powinno już zabraknąć optymalnych rozwiązań, które pomogą zwiększyć wydajność energetyczną ,w  tym wygenerować oszczędności w zużyciu energii i mediów. Usług w zakresie poszanowania energii, w tym audyty energetyczne, systemy BMS (rekonfiguracja / optymalizacja pracy urządzeń), projektowanie i wdrażanie technologii magazynowania energii można zamówić w dziale Project Management. 

Więcej w temacie energooszczędnych budynków biurowych Juliusz Chłopik, Dyrektor ds. rozwoju w firmie General Property.

Pełny wywiad dostępny jest na stronie Property News 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.