usługi

FIT OUT

Aranżacje przestrzeni komercyjnych

Zastanawiasz się jak zmienić dotychczasową przestrzeń, aby stała się bardziej funkcjonalna, nowoczesna i pełna udogodnień? Wybierając usługi FIT OUT stworzysz idealne wnętrze na miarę potrzeb swojej firmy –  na nowo rozplanujesz miejsca do pracy, dostosujesz oświetlenie na całej powierzchni, a przede wszystkim zmodernizujesz wszystkie instalacje w budynku.

Co obejmuje zakres usług Fit Out?

Co obejmuje zakres usług Fit Out?

Wykorzystaj maksymalnie dostępną przestrzeń. Z naszym wsparciem zyskasz

  1. Nowy wizerunek firmy. Zadbane wnętrza i wysoką atrakcyjność budynku.
  2. Oszczędność czasu i kosztów. Zaletą usług Fit Out jest współpraca z jedną firmą, bez szukania podwykonawców do poszczególnych etapów prac. 
  3. Pełną koncepcję zmian.  Kompleksowe usługi od A do Z począwszy od zaprojektowania przestrzeni, po dobór materiałów i prace wykończeniowe.

Poczytaj więcej na naszym blogu

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Gdzie pracują nasze zespoły?

W General Property obsługujemy klientów na terenie całej Polski.  Projekt prac z zakresu Fit Out możesz zamówić u Nas dla dowolnej przestrzeni komercyjnej – biurowej, handlowej i innej.

Poznaj również inne nasze usługi

Chcesz omówić swój projekt?

Zostaw numer telefonu i nazwę firmy. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 72 godzin.

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.