pracuj z nami

KARIERA

W General Property możesz rozwijać swoje kompetencje pracując na stanowiskach ds. technicznej obsługi nieruchomości, zarządzania obiektami komercyjnymi lub też w działach administracji, kadr, marketingu i IT.

Czy warto pracować w branży Facility Management? 

Tak, bo to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów wsparcia biznesu. Co roku na rynku polskim nieruchomości powstaje ponad 4 mln m2 nowej powierzchni komercyjnej – biurowce, centra handlowe, logistyczne i produkcyjne, magazyny… Ta branża naprawdę ma potencjał! A to oznacza szerokie możliwości dla Twojego rozwoju zawodowego.

Dołącz do nas. Zatrudniamy już ponad 700 pracowników w Polsce.

Poprzedni
Następny

Dlaczego warto u nas pracować?

Poznaj najnowsze oferty pracy

Jesteśmy aktywni na portalach pracuj.pl i praca.pl. Tu sprawdzisz aktualne oferty pracy w naszej firmie w dowolnej lokalizacji Polski. Jeśli jednak nie lubisz czekać na wymarzoną ofertę prześlij do nas CV bezpośrednio na adres rekrutacja@generalproperty.pl

Pamiętaj! W Twoim CV nie może zabraknąć klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym (oraz innych dokumentach wymaganych podczas rekrutacji),  dla potrzeb aktualnej rekrutacji”.

Dowiedz się, w jaki sposób Twoje dane będą przetwarzane.

Wciąż mamy otwarte oferty pracy w całej Polsce.

Sprawdź na pracuj.pl i praca.pl

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.