Plan połączenia General Property sp. z o.o. i SPIE Building Solutions sp. z o.o. z dnia 12 lipca 2023 r. / Merger Plan of General Property sp. z o.o. and SPIE Building Solutions sp. z o.o. dated 12 July 2023

SPIE nieustannie rozwija się, zarówno organicznie, jak i poprzez akwizycje. Każda nowa spółka poszerza zakres dotychczasowych usług oraz wzmacnia obecność lokalną.

Ambicją SPIE jest osiągnięcie pozycji lidera TechFM w każdym kraju, w którym świadczy te usługi. Dlatego też w grudniu 2022 r. do SPIE w Polsce dołączyła spółka General Property.

General Property jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie technicznego zarządzania obiektami w Polsce. Firma z siedzibą w Warszawie jest obecna u klientów w całej Polsce.

Aktualnie trwa integracja spółek, szczegóły w prezentowanym załączniku.

 

„Plan połączenia General Property sp. z o.o. i SPIE Building Solutions sp. z o.o. z dnia 12 lipca 2023 r. / Merger Plan of General Property sp. z o.o. and SPIE Building Solutions sp. z o.o. dated 12 July 2023”

Dokument do pobrania / Document to download:

plan-połączenia-general-property-sp-z-o-o-i-spie-building-solutions-sp-z-o-o-z-dnia-12-lipca-2023-r—merger-plan-of-general-property-sp-z-o-o-and-spie-building-solutions-sp-z-o-o-dated-12-july-2023

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.