Pogotowie techniczne – dlaczego warto korzystać z tej usługi?

Niespodziewane awarie i usterki techniczne bardzo często zakłócają i uniemożliwiają dalszą działalność prowadzoną w nieruchomościach komercyjnych. Instalacje elektryczne czy sanitarne to systemy złożone z wielu elementów. Jeśli nagle zawiedzie jeden z nich, może to grozić poważną awarią, która niesie ryzyko ogromnych szkód i zagraża bezpieczeństwu ludzi. Dlatego tak ważne jest, by zareagować błyskawicznie i jak najszybciej wyeliminować samą usterkę i jej skutki. Tym właśnie zajmuje się mobilne pogotowie techniczne. Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Czym dokładnie jest pogotowie techniczne?

Pogotowie techniczne jest usługą, która zapewnia właścicielom i zarządcom nieruchomości wsparcie w razie wystąpienia niespodziewanej awarii w budynku. To skoordynowany proces interwencji w nagłych przypadkach – infolinia do zgłaszania nieprawidłowości i zespół wyspecjalizowanych serwisantów, którzy niezwłocznie reagują. Zabezpieczają lub naprawiają wykrytą usterkę i usuwają jej skutki. 

Przechwytywanie obsługa techniczna nieruchomości
Pogotowie techniczne – najważniejsze zalety usługi

Wsparcie profesjonalnego pogotowia technicznego pozwala zminimalizować ryzyko poważnych przestojów działalności i zwiększa bezpieczeństwo ludzi, którzy przebywają w obiekcie. Co zatem wyróżnia profesjonalne Pogotowie techniczne?: 

  • możliwość kontaktu z infolinią całodobowo – usterka może wystąpić w najbardziej niespodziewanym momencie, więc konsultanci infolinii i zespoły techników są w gotowości przez 24 godziny na dobę;
  • mobilne zespoły serwisantów – które reagują niezwłocznie po zgłoszeniu awarii i w szybkim czasie docierają do nieruchomości zlokalizowanych na terenie całego kraju;
  • wyspecjalizowani fachowcy – w zespołach pogotowia ratunkowego pracują kompetentni technicy i serwisanci, którzy skutecznie zabezpieczą i wyeliminują usterkę;
  • fachowe wsparcie nie tylko w trybie alarmowym i sytuacjach kryzysowych, ale też bieżące – ustalone w umowie – czynności serwisowe, naprawcze i inne.

W jakich sytuacjach wsparcie Pogotowia technicznego może okazać się niezbędne? Polecamy artykuł Czym jest i na czym polega obsługa techniczna w budynku

W General Property z powodzeniem wspieramy naszych Partnerów w zakresie pogotowia ratunkowego. Dysponujemy mobilnymi zespołami wsparcia technicznego na terenie całej Polski. Kompleksowo zadbamy o bezpieczne użytkowanie Twojej nieruchomości.

pogotowie techniczne

Mobilne pogotowie techniczne – Twoje wsparcie w sytuacjach kryzysowych

W przypadku nagłych uszkodzeń czy awarii nieruchomości kluczowa jest natychmiastowa reakcja, która pozwoli zminimalizować ewentualne przestoje działalności i straty. Pogotowie techniczne pomoże Ci szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność i funkcjonalność budynku. Co ważne, wsparcie pogotowia jest kompleksowe – Ty tylko zgłaszasz nieprawidłowość. Dalsze działania, czyli skoordynowanie zespołów serwisowych, usunięcie awarii i naprawa ewentualnych szkód są już w pełni koordynowane przez Twojego partnera – pogotowie serwisowe.

Sprawdź naszą ofertę

pogotowia technicznego

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.