usługi

Rozwiązania inżynieryjne i projektowe dla budynku i inwestycji

Project Management

Szukasz optymalnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność energetyczną swojego budynku? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru technologii i materiałów, a także pełen serwis montażowy? Zespół Project Management wykona dla Ciebie projekt od podstaw– zgodnie z normami prawa i  z uwzględnieniem korzyści finansowych w dalszej eksploatacji budynku.

Projektowanie szyte na miarę

Projektowanie szyte na miarę

Optymalizacja kosztów eksploatacji nieruchomości.

Zespół Project Management wyróżnia specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie projektowe w zakresie instalacji  przeciwpożarowej, elektrycznej i sanitarnej.

Co oferujemy?

Co zyskasz?

ikony www 1 kopia 1 obsługa techniczna nieruchomości

ZRÓWNOWAŻONE ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIĄ

Ograniczenie kosztów eksploatacji budynku, przy jednoczesnym zachowaniu norm bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

ikony www 2 kopia obsługa techniczna nieruchomości

OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW BUDYNKU

Projektowanie efektywnych systemów instalacji budynkowych już na wczesnym etapie nowej inwestycji/lub w trakcie modernizacji istniejącego budynku pozwala oszacować koszty cyklu życia budynku.

ikony www 3 kopia obsługa techniczna nieruchomości

ATRAKCYJNOŚĆ
NIERUCHOMOŚCI

Budynki efektywne energetycznie cieszą się obecnie większą popularnością wśród najemców, aniżeli starsze nieruchomości na rynku.

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Nasze lokalizacje

W General Property zarządzamy blisko 6 mln m2 powierzchni komercyjnej w Polsce. W naszym portfolio obiekty biurowe (58%) i logistyczne (30%) stanowią największy odsetek nieruchomości, w których na co dzień pracują nasze doświadczone zespoły techniczne i inżynieryjne.

Poznaj również inne nasze usługi

Chcesz omówić swój projekt?

Zostaw numer telefonu i nazwę firmy. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 72 godzin.

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.