usługi

Rozwiązania inżynieryjne i projektowe dla budynku i inwestycji

Project Management

Szukasz optymalnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność energetyczną swojego budynku? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru technologii i materiałów, a także pełen serwis montażowy? Nasz zespół Project Management wykona dla Ciebie projekt od podstaw– zgodnie z normami prawa i z uwzględnieniem korzyści finansowych w dalszej eksploatacji budynku.

Projektowanie szyte na miarę

Projektowanie szyte na miarę

Podpowiemy Ci jak zoptymalizować koszty energii w budynku

Nasz zespół Project Management wyróżnia specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie projektowe w zakresie instalacji  przeciwpożarowej, elektrycznej i sanitarnej.

Co oferujemy?

Działamy z nurtem ESG. Z nami zyskasz…

  1. Redukcję kosztów eksploatacji budynku, przy jednoczesnym zachowaniu norm bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.
  2. Zaprojektowanie efektywnych systemów instalacji budynkowych (na wczesnym etapie nowej inwestycji/lub w trakcie modernizacji istniejącego budynku. 
  3. Atrakcyjność nieruchomości. Budynki efektywne energetycznie cieszą się obecnie większą popularnością wśród najemców, aniżeli starsze nieruchomości na rynku.

Poczytaj więcej na naszym blogu 

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Gdzie pracują nasze zespoły?

W General Property zarządzamy blisko 6 mln m2 powierzchni komercyjnej w Polsce. W naszym portfolio obiekty biurowe (58%) i logistyczne (30%) stanowią największy odsetek nieruchomości, w których na co dzień pracują nasze doświadczone zespoły techniczne i inżynieryjne.

Poznaj również inne nasze usługi

Chcesz omówić swój projekt?

Zostaw numer telefonu i nazwę firmy. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 72 godzin.

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.