- obsługa techniczna nieruchomości
- obsługa techniczna nieruchomości

usługi

SYSTEMY DO OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Powietrze wolne od zagrożeń mikrobiologicznych przez cały rok!

Zależy Ci na zdrowiu i bezpieczeństwie swoich pracowników? Stawiasz na czyste powietrze – wolne od smogu, wirusa SARS -CoV-2, pleśni, grzybów, a nawet alergenów? W General Property projektujemy systemy oczyszczania powietrza, w oparciu o najwyższej klasy technologię NASA.

Popraw jakość powietrza, którym oddychają Twoi pracownicy i klienci

Popraw jakość powietrza, którym oddychają Twoi pracownicy i klienci

Smog zabija blisko 50 000 ludzi rocznie!

W naszej ofercie...

Technologia RCI zapewnia nowy wymiar jakości przestrzeni biurowej. 

  1. Czyste i zdrowe powietrze sprzyja lepszemu samopoczuciu i zmniejszeniu absencji chorobowej osób przebywających w danym pomieszczeniu.
  2. Opatentowana przez NASA technologia w 99,9% neutralizuje chorobotwórcze drobnoustroje przenoszone drogą kropelkową i to zaledwie w ciągu 30 minut od uruchomienia urządzenia
  3. System dezynfekcji RCI®ActivePure zwalnia transmisje chorobotwórczych czynników przenoszonych kanałami wentylacyjnymi w budynku. Sprzyja atrakcyjności nieruchomości, wyznaczając nowy standard wyposażenia budynku.
Poczytaj też na naszym blogu 

Jak działa technologia RCI Active Pure ?

Jak działa technologia RCI Active Pure ?

Nasze lokalizacje

W General Property zarządzamy blisko 6 mln m2 powierzchni komercyjnej w Polsce. W naszym portfolio obiekty biurowe (58%) i logistyczne (30%) stanowią największy odsetek nieruchomości, w których na co dzień pracują nasze zespoły techniczne i inżynieryjne.

Poznaj również inne nasze usługi

Chcesz omówić swój projekt?

Zostaw numer telefonu i nazwę firmy. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu 72 godzin.

Dla zapewnienia najlepszego działania strony, korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki oraz sprawdzić w naszej polityce prywatności, jak je przetwarzamy.